04/09/15: Postaw zakład na mecz Niemcy – Polska w 100% bez ryzyka!

Wszyscy chcemy wierzyć, że Biało-Czerwoni są w stanie powtórzyć sukces z Warszawy i znów pokonają reprezentację Niemiec. Jednak o wygraną na terenie rywali będzie znacznie trudniej, więc aby na naszej drużynie nie ciążyła zbyt duża presja, postaw na ten mecz w Oddsring zakład bez ryzyka!


Biało-Czerwoni od początku el. do Mistrzostw Europy 2016 przewodzą tabeli Grupy D, ale Niemcy już w piątek spróbują odebrać im pozycję lidera. Mistrzowie Świata tracą do Polski tylko jeden punkt, potrzebują więc wygranej na stadionie we Frankfurcie nad Menem, aby zdetronizować podopiecznych Adama Nawałki. Polacy na jesieni udowodnili w Warszawie, że są w stanie grać z Niemcami jak równy z równym i nawet ich pokonać, ale czy uda im się to powtórzyć na terenie rywali?

OddsRing: Postaw na mecz Niemncy – Polska bez ryzyka!

Poniżej przedstawiamy informacje co zrobić by odebrać bonus oraz warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład na mecz Niemcy – Polska po kursie min. 2.0 między 18:01 w czwartek 3 września, a zakończeniem tego spotkania u bukmachera Oddsring.

2. Jeśli Twój pierwszy zakład na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 100% postawionej stawki (maksymalna kwota bonusu to 100 PLN).

3. Aby otrzymać bonus napisz na adres info-pl@oddsring.com podając numer przegranego zakładu, a Oddsring w ciągu 48 godzin dopisze odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.

5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.

6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład na mecz Niemcy – Polska, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane o łącznym kursie min. 2.0, zawierające zakład składowy na mecz Niemcy – Polska bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.

7. Zakłady na mecz Niemcy – Polska postawione przed rozpoczęciem promocji nie są brane pod uwagę. Zakłady postawione w czasie trwania promocji, ale nie zawierające zakładu na mecz Niemcy – Polska nie są brane pod uwagę.

8. Oddsring zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.

9. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.

10. Oddsring zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.

11. Oddsring zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.

12. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu Oddsring.

13. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oddsring. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *