20/08/2015: Polska Liga Europy w Expekt!

Dziś w eliminacjach do Ligi Europy dwa mecze z udziałem polskich drużyn. Wnieś u bukmachera Expekt dowolny akumulator na mecze Legii i Lecha za minimalną stawkę 40 zł i z minimalnym kursem zakładów składowych 1.50, a otrzymasz bonus w wysokości 10 zł x liczba bramek zdobytych przez polskie drużyny!
20/08/2015: Polska Liga Europy w Expekt!

Regulamin Promocji:

-> Promocja przeznaczona jest dla graczy posiadających konto w Expekt. Każdy gracz musi zarejestrować swoje konto na stronie głównej promocji.

-> Aby wziąć udział w tej promocji, każdy gracz musi się w niej zarejestrować. Rejestracji można dokonać tylko jeden raz. Zakłady będą zaliczane do tej promocji tylko po rejestracji gracza (pod warunkiem, że wszystkie inne warunki regulaminu również zostaną spełnione). Jeżeli gracz postawi zakład przed rejestracją, to taki zakład nie będzie brał udziału w tej promocji.

-> Promocją objęte są zakłady wielokrotne przedmeczowe i na żywo postawione w meczach Lech Poznań – Videoton i Zorya Lugansk – Legia Warszawa (minimalna stawka – 40 zł, minimalny kurs każdego zakładu składowego – 1,50).

-> W Promocji będą liczone tylko Zakłady kwalifikujące się. Zakłady anulowane i systemowe nie będą zaliczane do tej promocji.

-> Wszyscy gracze, którzy zarejestrują się w promocji i wniosą zakłady zgodne z powyższymi kryteriami, otrzymają bonus w wysokości 10 zł x łączna liczba bramek zdobytych przez Legię i Lecha w pierwszych meczach IV rundy kwalifikacji do Ligi Europy (maksymalnie do 100 zł).

-> Każdy gracz może otrzymać tylko jeden bonus.

-> Bonusy zostaną dodane do kont graczy w ciągu 72 godzin od rozliczenia zakładu.

-> Zwrot oferowany w tej promocji nie może być wykorzystywany w połączeniu z inną ofertą.

-> Wykorzystanie freebeta określone jest zasadami Warunków Ogólnych Expekt. Aby wypłacić freebet, musi on zostać obrócony 6-krotnie w jednym lub większej ilości zakładów na różne zdarzenia, z minimalnie trzema potencjalnymi wynikami oraz o kursie minimalnym 2,00. Wszystkie freebety ważne są przez 30 dni od dnia przyznania. Jakikolwiek niewykorzystany bonus, zostanie po tym czasie usunięty z konta użytkownika. Jeżeli bonus zostanie postawiony w więcej niż jednym zakładzie, każdy taki zakład musi byś postawiony na różnych wydarzeniach (różne rodzaje zakładów postawione na jedno wydarzenie lub jeden rodzaj zakładu postawiony na różne wydarzenia).

-> Obrót bonusu będzie liczony od momentu przyznania go na konto gracza.

-> Jeżeli bonus nie zostanie obrócony w ciągu 180 dni, pozostała kwota bonusu i wszelkie wygrane z niego pochodzące, zostaną anulowane i usunięte z konta gracza.

-> Expekt nie jest w żaden sposób powiązany komercyjnie z klubami, których mecze są objęte promocją.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Expekt. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *