22/04/15: zwrot 50% na rewanż w Madrycie w OddsRing!

W pierwszym meczu pomiędzy finalistami Champions League sprzed roku padł bezbramkowy remis. Jakim wynikiem zakończy się dzisiejszy rewanż? Postaw przedmeczowy zakład na spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Atletico Madryt, a jeśli przegrasz, bukmacher OddsRing zwróci Ci 50% postawionej stawki! Nie przegap tej fantastycznej oferty!


Choć to Królewscy uchodzą za faworytów rewanżowego spotkania, nie wolno zapominać, że w ostatnich siedmiu derbowych meczach nie udało im się ani razu pokonać Atletico. Dodatkowo w dzisiejszym spotkaniu zabraknie dwóch podstawowych zawodników – Modrica i Benzemy. W pierwszym meczu, choć widowisko było przednie, padł remis 0:0. Oznacza to, że o wszystkim rozstrzygnąć będą musiały gole na Estadio Santiago Bernabeu. Czy Real przełamie niefortunną passę i wreszcie zwycięży nad lokalnymi rywalami, tak jak uczynił to rok temu w finale Champions League?

OddsRing: zwrot 50% na rewanż w Madrycie!

Poniżej przedstawiamy informacje co zrobić by odebrać bonus oraz warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład pojedynczy na mecz Real Madryt – Atletico Madryt po kursie min. 2,0 przed rozpoczęciem spotkania w środę 22-go kwietnia.

2. Jeśli przegrasz zakład, otrzymasz od OddsRing bonus w wysokości 50% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN.

3. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.

4. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od ostatniego gwizdka. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a bukmacher dopisze odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza w ciągu 48 godzin.

5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).

6. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.

7. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.

8. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.

9. Oddsring zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.

10. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu Oddsring.

11. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oddsring. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *