23/11/16: Arsenal z PSG w Oddsring z 50% zwrotem w razie porażki!

Liga Mistrzów zawsze wiąże się z wielkimi emocjami, w związku z czym Oddsring przygotował promocję na spotkanie Arsenalu Londyn z Paris Saint-Germain. Na ten mecz możesz postawić w Oddsring z bonusem 50% – jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, będziesz mógł odebrać bonus w wysokości 50% jego stawki aż do 50 zł lub równowartość w innej walucie!


Oddsring: Spotkanie Arsenal – PSG z 50% zwrotem w razie porażki!

Jeśli nie masz konta:

1. Zaloguj się bądź zarejestruj w ODDSRING!
Kod bonusu: BONUSDNIA

2. Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz Arsenal – PSG.

4. Jeśli Twój pierwszy zakład na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 50% jego stawki do 50 zł.

5. Aby otrzymać bonus napisz do Oddsring na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a oni dopiszą odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Korzystając z tej promocji należy pamiętać, iż otrzymany zwrot jest w formie bonusu, który przed ewentualną wypłatą należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe również nie są wliczane do wymaganego obrotu.

Pełny regulamin promocji znajdziecie na stronie bukmachera!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oddsring. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *