Informacje o bonusach w: BetClic

Betclic – lider zakładów bukmacherskich po polsku! Betclic to jeden z większych i bardziej rozpoznawalnych bukmacherów, działający na rynku nieprzerwanie od 2005 roku. Na chwilę obecną oferuje on przede wszystkim zakłady sportowe, a także gry kasynowe, internetowe oraz pokera. Swą popularność zawdzięcza m. in. reklamom, w których udział wzięły znane postacie ze świata sportu, z polskim komentatorem sportowym – Mateuszem Borkiem – na czele.

Bonus dla nowych graczy. Betclic gwarantuje świetne warunki na start. Nowi gracze po utworzeniu konta w serwisie mogą liczyć na cashback w kwocie do 200 zł, co w praktyce pozwala na obstawienie pierwszego zakładu bez żadnego wkładu. Na tym jednak nie koniec atrakcyjnych bonusów. Użytkownicy serwisu Betclic mogą skorzystać z wielu promocji i profitów, np. za każde polecenie strony dostają oni 40 zł, a najaktywniejszy polecający zgarnia niemałą kwotę 6 tys. złotych.

Atrakcyjna oferta. Serwis Betclic oferuje klientom dostęp do zakładów w ramach wszystkich ważnych dyscyplin sportowych świata – od najpopularniejszej piłki nożnej i koszykówki po bardziej niszowy, elitarny krykiet. Bogata oferta w połączeniu z atrakcyjnymi kursami przyciąga zarówno nowych, dopiero startujących w tym obszarze, jak i doświadczonych graczy. Serwis Betclic to dobre miejsce do stawiania pierwszych kroków w zakładach – amatorzy bez doświadczenia bukmacherskiego łatwo znajdą w serwisie pomoc w postaci samouczka oraz wielu cennych rad. Co ważne, zarówno strona internetowa, jak i wsparcie są w języku polskim.

27/09/16: Kolejne starcie Legii Warszawa w Lidze Mistrzów!

Już dziś dojdzie do kolejnej potyczki Mistrza Polski w Lidze Mistrzów. Tym razem piłkarze Legii zawitają do stolicy Portugalii by zmierzyć się ze Sportingiem Lizbona. Mecz ten to świetna okazja do zaoferowania specjalnych promocji choćby takich jakie przygotowały firmy Beclic i Expekt…