Informacje o bonusach w: Dafabet

Dafabet – o firmie. Dafabet to bukmacher, którego fani sportu – przede wszystkim piłki nożnej – mają prawo kojarzyć nawet, jeśli nie zajmują się obstawianiem wyników. Skąd? Ze sponsorowania takich drużyn jak np. Everton, Aston Villa czy Celtic Glasgow, a także ze współpracy z gwiazdami futbolu pokroju Luisa Figo albo Alana Shearera. Firma Dafabet powstała w 2004 r. w Azji i tam znajduje się jej centrum. Jej działalność nie ogranicza się jednak do macierzystego rynku – w 2010 r. zaproponowała bowiem swoje usługi również graczom z Europy, także Polakom. Od tego czasu udało się jej zbudować silną pozycję profesjonalnego bukmachera, który gwarantuje wysokie kursy i takie same limity, bardzo szybkie wypłaty, interesujące bonusy i pewny support.

Oferta Dafabet. Oferta Dafabet obejmuje sportowe zakłady bukmacherskie. Wchodząc na stronę Dafabet.com, przed graczami otwiera się możliwość obstawiania tysięcy wyników w ramach dziesiątek dyscyplin – zarówno tych najpopularniejszych, jak piłka nożna i koszykówka, jak i rzadziej oglądanych, np. krykieta czy rugby. Dostępność lig z całego świata i system obstawiania na żywo dodatkowo zachęcają do skorzystania z Dafabet. Nie mogło oczywiście zabraknąć rozmaitych rodzajów zakładów, które użytkownicy wybierają zgodnie z własnymi wymaganiami. Tym, co najmocniej przyciąga do oferty azjatyckiej firmy, są jednak przede wszystkim wysokie kursy, duże limity i szybkie wypłaty, co przekłada się na duże zaufanie ze strony zawodowych graczy.

System wpłat i wypłat. Jak wiele firm działających na rynku bukmacherskim, tak i Dafabet używa popularnego internetowego systemu płatności – Skrill. Aby móc skorzystać z zakładów bukmacherskich, za pomocą tego systemu należy przekazać na swoje konto w Dafabet kwotę w wysokości min. 40 zł (max. to 300 000 zł). Konto zostaje aktywowane od razu po wykonaniu płatności, która jest w pełni darmowa i nie zawiera żadnych opłat.

Pomoc. Chcąc uchodzić za bukmachera dla zawodowców i profesjonalistów, Dafabet ma obowiązek zadbać o wysokiej jakości wsparcie dla graczy. I trzeba przyznać, że bardzo dobrze się z niego wywiązuje, zapewniając sprawny i konkretny support. W jaki sposób skontaktować się z firmą w celu uzyskania pomocy w języku polskim? Jest na to kilka metod – najprostszą wydaje się napisanie wiadomości e-mail na adres plsupport@dafabet.com. Równie szybkie i łatwe okazuje się skorzystanie z formularza lub chatu umieszczonego na stronie www. W oczekiwaniu na natychmiastowe załatwienie sprawy można zadzwonić na infolinię dostępną pod numerem telefonu +800-7423-2274.

Bonus bukmacherski dla nowych graczy w Dafabet!

Zarejestruj się dziś u bukmachera Dafabet by skorzystać z fantastycznej oferty powitalnej – „100% Powitalny Bonus 150 PLN (35 EUR)”. Bonus jest automatycznie przyznawany wszystkim klientom, którzy dokonują pierwszego depozytu w obecnym serwisie zakładów sportowych eu.Dafabet.com

Aby odebrać swój bonus należy