Informacje o bonusach w: Oddsring

Oddsring – wygodne zakłady! Serwis Oddsring działa na rynku zakładów bukmacherskich od pięciu lat. Posiada on ugruntowaną pozycję wśród graczy ze względu na atrakcyjną ofertę, system premiowania, a także dzięki bezpieczeństwu. Przyznana Oddsring licencja maltańskiej Komisji ds. Loterii i Gier oznacza, że użytkownicy mają gwarancję prawdziwej, niesfałszowanej gry.

Nie tylko zakłady sportowe. Jak w większości innych serwisów bukmacherskich, także i w Oddsring punkt ciężkości stawiany jest na zawodach sportowych. Wśród sportów obsługiwanych przez Oddsring znajdują się te najpopularniejsze dyscypliny, jak piłka nożna (z różnymi ligami, wywodzącymi się także z mniejszych krajów Unii), tenis i koszykówka, ale również i zakłady dla prawdziwych koneserów – krykiet, futsal i rugby.

Uprzywilejowani Polacy. Oddsring wyróżnia się na tle konkurencji wyjątkowo lukratywnym systemem premii i bonów. W uprzywilejowanej pozycji są gracze pochodzący z Polski, Niemiec i Austrii. Mieszkańcy wymienionych państw mogą otrzymać bonus na start – powiększenie wpłaty do 200 euro o 200%. Gracze z pozostałych krajów dostaną bon o połowę niższy – 100% (przy tej samej maksymalnej wysokości pierwszej wpłaty).

Oringi i atrakcyjne nagrody. Użytkownicy serwisu cenią sobie także tzw. oringi, czyli dodatkowe punkty przyznawane za aktywność w serwisie. Liczba oringów powiększa się wraz z kolejnymi zakładami – nawet przegranymi. Uzbierane punkty można wymienić na gwarantowane nagrody rzeczowe. Aktualnie za sumę 10 tys. punktów gracz otrzymuje atrakcyjny aparat cyfrowy, a za 100 tys. – nowego iPhone’a 5.

Super Bonus w Oddsring!

Zarejestruj się w OddsRing z naszym kodem – „BONUSDNIA

23/11/16: Arsenal z PSG w Oddsring z 50% zwrotem w razie porażki!

Liga Mistrzów zawsze wiąże się z wielkimi emocjami, w związku z czym Oddsring przygotował promocję na spotkanie Arsenalu Londyn z Paris Saint-Germain. Na ten mecz możesz postawić w Oddsring z bonusem 50% – jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, będziesz mógł odebrać bonus w wysokości 50% jego stawki aż do 50 zł lub równowartość w innej walucie!

13/05/16: 20 PLN bez depozytu w Oddsring!

Dziś piątek 13-go! Dzięki bukmacherowi Oddsring ten dzień wcale nie musi być pechowy… złap ekstra kasę BEZ DEPOZYTU! Bez względu na to, czy masz już konto gracza w Oddsring, czy nie – weź przykład z czarnego kota i złap ekstra kasę! Nie przegap tej fantastycznej okazji na zdobycie środków na obstawianie czy też grę w kasynie!

04/09/15: Postaw zakład na mecz Niemcy – Polska w 100% bez ryzyka!

Wszyscy chcemy wierzyć, że Biało-Czerwoni są w stanie powtórzyć sukces z Warszawy i znów pokonają reprezentację Niemiec. Jednak o wygraną na terenie rywali będzie znacznie trudniej, więc aby na naszej drużynie nie ciążyła zbyt duża presja, postaw na ten mecz w Oddsring zakład bez ryzyka!

22/04/15: zwrot 50% na rewanż w Madrycie w OddsRing!

W pierwszym meczu pomiędzy finalistami Champions League sprzed roku padł bezbramkowy remis. Jakim wynikiem zakończy się dzisiejszy rewanż? Postaw przedmeczowy zakład na spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Atletico Madryt, a jeśli przegrasz, bukmacher OddsRing zwróci Ci 50% postawionej stawki! Nie przegap tej fantastycznej oferty!