Informacje o bonusach w: Rivalo

Rivalo – prosto, szybko i wygodnie! Rivalo jest stosunkowo młodym graczem na rynku. Powoli jednak toruje on sobie drogę ku szczytowi dzięki mocnym zaletom, wybijającym go na tle silnie ugruntowanej w świadomości graczy konkurencji.

Mocne strony serwisu. Operator zakładów bukmacherskich Rivalo ma niecałe dwa lata. W związku z tym właściciele serwisu musieli postawić na rozwiązania, które przyciągną uwagę graczy korzystających dotąd ze starszych, dłużej istniejących serwisów. Mocną stroną Rivalo jest przede wykorzystywany kurs. W wielu przypadkach jest zdecydowanie wyższy niż u innych bukmacherów.
W serwisie dostępne są także jasno przedstawione statystyki typerskie. Są one sporym ułatwieniem zwłaszcza dla mniej wprawionych graczy. Dzięki nim w jasnej, przejrzystej formie eksponowane są dane dotyczące np. rozkładu procentowego typowanych wyników na przestrzeni czasu.

Wpłacaj i wypłacaj za darmo. Gracze cenią sobie także fakt, że wpłaty na konto są w każdym przypadku darmowe. Dodatkowo pierwsze trzy wypłaty w tygodniu nie są obciążone żadnymi dodatkowymi płatnościami, co pozwala na swobodne rozplanowanie wyciągania zdobytej gotówki.

Premia na start.
W serwisie Rivalo istnieje wiele bonusów i promocji skierowanych nie tylko do rozpoczynających graczy, ale także stałych obstawiających. Duże korzyści widoczne są już z chwilą zarejestrowania się. Nowi użytkownicy mogą liczyć na bonus powitalny – wpłacony depozyt (do maksymalnie 200 zł) zostaje podwojony. Tym samym, inwestując np. 100 zł, gracz może od razu typować za kwotę 200 zł.

Nie znaleziono

Przepraszamy, ale nie znaleziono żadnych elementów w wybranym archiwum. Być może wyszukiwanie pomoże odnaleźć pokrewny wpis.