Super Bonus w Oddsring!

Zarejestruj się w OddsRing z naszym kodem – „BONUSDNIA
 
OddsRing

Zarejestruj się w OddsRing z naszym kodem – „BONUSDNIA” i otrzymaj bonus 200% maksymalnie do kwoty 600 PLN! Zakładając konto z walutą EURO, bonus startowy to aż 200 Euro!

Aby skorzystać z bonusu od pierwszej wpłaty 200% aż do 600 zł / €200 należy:

1) Zarejestrować konto w ODDSRING! Wypełnij krótki formularz rejestracyjny podając nasz specjalny kod bonusu: BONUSDNIA.

2) Dokonaj pierwszej wpłaty! Jeżeli chcesz mieć możliwość zdobycia pełnego bonusu Twoja pierwsza wpłata musi być co najmniej w kwocie: 300 PLN. W przypadku gdy założyłeś konto z walutą Euro, by mieć możliwość zdobycia pełnej puli bonusowej Twoja pierwsza wpłata musi wynieść co najmniej 100 Euro.

3) Zdobywaj punkty i otrzymaj bonus! Bonus zostanie wypłacony na konto gracza automatycznie w momencie uzyskania wymaganej liczby punktów bonusowych.

W jaki sposób uwalniać bonus? Kwota bonusu wyrażona w zł x 8.33 – kwotę bonusu oraz liczbę wymaganych punktów bonusowych sprawdzisz w kalkulatorze na stronie OddsRing. Otrzymujesz 1 punkt bonusowy za każde 3 zł wygrane lub przegrane. Każdy postawiony przez Ciebie zakład powoduje, że coraz bliżej jesteś wypłaty swojego bonusu. Bez względu na kurs oraz bez względu na to, czy Twój kupon jest wygrany czy przegrany.

Przykład:
-> Dokonałeś depozytu w wysokości 300 zł;
-> Kwota bonusu = 2 x 300 = 600 zł;
-> Potrzebujesz zdobyć 600 x 8.33 = 5000 punktów bonusowych;
-> Oddajesz zakład za 50 zł po kursie 1.4, wygrywasz 20 zł -> otrzymujesz 6.66 punktów bonusowych;
-> Oddajesz zakład za 50 zł i przegrywasz -> otrzymujesz 16.66 punktów bonusowych;
-> Zdobywasz wymagane 5000 punktów bonusowych i otrzymujesz 600 zł bonusu.

W przypadku otwarcia konta gracza w EURO, punkty bonusowe przyznawane są wg tej samej formuły, niemniej jednak, 1 punkt bonusowy stanowi 1€ wygrany lub przegrany w zakładach sportowych.

Przykład:
-> Dokonałeś depozytu w wysokości €100;
-> Kwota bonusu = 2 x €100, maksymalna kwota €200;
-> Potrzebujesz zdobyć 200 x 25 = 5,000 punktów bonusowych;
-> Oddajesz zakład za €50 po kursie 2.5 i wygrywasz €75 -> otrzymujesz 75 punktów bonusowych;
-> Oddajesz zakład za €50 i przegrywasz -> otrzymujesz 50 punktów bonusowych;
-> Zdobywasz wymagane 5,000 punktów -> otrzymujesz 200€ na swoje konto gracza.

Co ważne w przypadku bonusu w Oddsring, to to, że nie ma żadnych ograniczeń czasowych na uwolnienie bonusu, zarządzasz Swoimi środkami tak, jak chcesz. Możesz dokonywać wypłat i ponownych wpłat w dowolnym momencie a uzbierane przez Ciebie punkty bonusowe nie tracą swojej ważności!

OddsRing

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bonusy bukmacherskie na start!, Oddsring. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *